O Firmie

o firmie

Moja firma narodziła się ze słusznego gniewu. Kocham żeglarstwo i solidne, niezawodne rzeczy. Dlatego produkuję niezawodne i  solidne oświetlenie jachtów, przystani oraz podświetlane litery i logo dla odbiorców na całym świecie.

W 2004 r. wypłynąłem na wyczekiwany rejs. Nowa jednostka – Reja 35 -niespełna dwuletnia, dobrze wykończona, komfortowa. Podczas pływania lubię wieczorem czytać. Gdy w czasie odbioru jachtu sprawdziłem oświetlenie – nie działało – żadna lampa  .. Lampy nad wszystkimi kojami  były przerdzewiała i uszkodzone. To samo mesa, kambuz, kabina WC. „Co jest? – pomyślałem – nie może tak być, by na niespełna dwuletnim jachcie wszystkie punkty świetlne  były w takim stanie! Chcę to zrobić lepiej” I zrobiłem. Wprowadzenie na rynek pierwszego produktu, z którego jestem dumny do dziś, zajęło mi dwa lata.

Jestem inżynierem automatykiem. Firmę prowadzę nieprzerwanie od 1994 r. Od 2006 r. specjalizuję się w oświetleniu jachtów. Wyroby VTC Jachting  na całym świecie. Moi najważniejsi Partnerzy to polskie stocznie i polscy producenci jachtów, cenieni przez żeglarzy i inwestorów na całym świecie.

Dziś w ofercie VTC Jachting mamy szeroki wybór lamp jachtowych do oświetlania wnętrz, lamp zewnętrznych, lamp roboczych oraz oświetlenie podwodne.

Na życzenie Klientów projektujemy i wykonujemy napisy z nazwami jachtów i portami macierzystymi, logotypami. Nasze produkty posiadają gwarancję odporności na warunki morskie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą: Produkty

Zapraszam do kontaktu: info@vtc.pl (języki: polski, English, Deutsch)

© 2018 All rights Reserved

Close Menu
×
×

Koszyk